پوستر الکترونیک

سامانه پوستر الکترونیک (E-POSTER) نسخه الکترونیکی شده پوسترهای کاغذی در تحولات دیجیتالی امروز در زیست بوم نوآوری باز است. با پیشروی به سوی منابع سبز، کاهش بیش از پیش چاپ و انتشار فیزیکی پوسترها و شناسنامه ها جهت ارایه در کنگره‏ ها، کنفرانس­ها و رویدادهای مختلف و متعدد، امری ضروری است. در واقع، پوستر الکترونیک، پوستری سبز است که دور ریز کاغذ نداشته و در مسیر توسعه پایدار به تصمیم گیری می‏پردازد.

بستر پوستر الکترونیکی رستا، با قابلیت ویژه در شخصی سازی پوسترها و با وضوح و کیفیت بسیار بالا و قابلیت به اشتراک گذاری بر روی نمایشگرهای پیشرفته­ ای که در مکان برگزاری رویدادها قرار داده می­شوند، به ارایه خدمت می­پردازد. این بستر قابلیت آن را دارد که صاحبان آثار و نویسندگان مقالات می‏توانند تصویر پوستر استاندارد با فرمت ثابت رویداد را به صورت عمودی یا افقی همراه با محتواهای ویدیویی صوتی و فایل ضمیمه با فرمت­ های مختلف را بارگذاری نمایند.

سامانه پوستر الکترونیکی رستا، با استفاده از کلمات کلیدی و محورهای اصلی رویداد، امکان جستجوی هوشمند را در اختیار کاربران قرار داده تا زمینه های مورد علاقه خود را جستجو کنند. ضمن اینکه در بستری تعاملی امکان ارزیابی و امتیازدهی برخط و قابلیت اشتراک گذاری آن را مهیا می سازد. این بستر نقش کلیدی در پسا رویدادها داشته و به عنوان یک پایگاه دانش و یک مرکز محتوایی در اختیار مخاطبان خواهد بود. این بستر با ارائه پنل گزارشات آماری دقیق، ردیابی بازدیدها و امتیازگیری، اطلاعات طبقه بندی شده را در اختیار مدیران قرار داده تا بینش لازم در خصوص موضوعات مورد علاقه مخاطبان بالا رود و به استراتژی و دستور کار رویدادهای بعدی تبدیل گردد. همچنین، راه­های مختلفی برای مشاهده گالری پوسترها در سامانه وجود دارد. می‌توانید فهرستی از ارائه دهندگان و پوسترها را به صورت همزمان مشاهده کرده و یا محبوب ترین­ها و پربازدیدترین ­ها را ارایه نمود. علاوه بر مدیریت فضا در رویدادهای مقیاس بزرگ، پنل پرداخت سامانه حاضر، امکان درآمدزایی را از طریق انتشار محتواها در اختیار مجریان رویداد قرار می­دهد.


امکانات سامانه eposter:


·  جستجوی پیشرفته

پوستر الکترونیک ضمن جلوگیری از تخریب محیط زیست و چاپ کاغذ این امکان را برای کاربران فراهم آورده است که از طریق جستجو و فیلتر کردن مواردی مانند؛ کلمات کلیدی، محور، نویسنده و... زمینه­ های مورد علاقه خود را جستجو کنند.

همچنین در این سامانه این امکان فراهم شده است که eposter، پوسترهای الکترونیک بعد از اتمام تاریخ رویداد نیز قابل دسترس باشند و در نتیجه رویداد شما به یک مرکز محتوا برای مخاطبان تبدیل خواهد شد.